• image

    Info ja broneerimine
    +372 50 47169

  • image

    Avatud
    E - R 8.00 - 17.00

Defa WarmUp Bluetooth

WarmUp Bluetooth®

Juhi auto eelsoojendust oma nutitelefoniga.

DEFA toob turule WarmUp Bluetooth® eelsoojendussüsteemi. Täieliku DEFA WarmUp süsteemiga juhid auto soojendust nutitelefoniga, Bluetooth® Smart tehnoloogia abil. WarmUp eelsoojendussüsteemiga saad kõik eelised: jäävabad klaasid, sooja salongi, soojema kergelt käivituva mootori ja täis laetud aku. Süsteemi võid juhtida lihtsalt Bluetooth®i abil. Võid otse käivitada või peatada eelsoojendust või ajastada soojenduse Sulle sobivaks ajaks. WarmUp Bluetooth®ga saad hoiatuse kui käivitad mootorit kuid oled unustanud võrgukaabli seinast eemaldada (juhul kui telefon on tööraadiuses). Seade näitab ka aku pinget ja välistemperatuuri.

Kui paigaldad DEFA WarmUp Bluetooth®i uut autot ostes, saad DEFA toodetele sama pika garantiiaja, kui autol on.

Lae Defa-äpp oma telefoni. DEFA WarmUp Bluetooth® ei vaja eraldi liitumist.

DEFA-äpp on saadaval iOS-, Android- ja Windows-seadmetele.

 

Image DEFA

WarmUp Bluetooth®

WarmUp Bluetooth® :ga võid lihtsalt juhtida auto eelsoojendust kui oled Bluetooth tööraadiuses. Võid seadistada väljasõiduaegasid ja päevi, mil soovid et auto oleks soe ja jäävaba.

Võid ka kontrollida välistemperatuuri ja aku laetust. Külmal talvehommikul on hea teada kas aku on laetud, et ei tekiks halba üllatust auto käivitamisel. WarmUp Bluetooth® -auto eelsoojendussüsteemid sisaldavad ka akulaadijat, seega ei pea sa muretsema tühja aku pärast.

Funktsioonid:

Väljasõiduaegade seaded (aeg, millal tahad et auto oleks soe ja valmis sõiduks)
Soojendusaja seaded (aeg kui kaua eelsoojendus kestab)
OTSE SISSE/VÄLJA lülitamine
Kontrolli aku laetust
Kontrolli välistemperatuuri
HOIATUS kui võrgujuhe ei ole ühendatud
HOIATUS kui mootori käivitamisel on võrgujuhe ühendatud

 

Määra väljasõidu aeg

Väljasõiduaeg on võimalik määrata korduvana, näiteks tööpäeva hommikuti. Kui soojendusaeg valitakse automaatne, siis sõltub eelsoojenduse käivitamise aeg välistemperatuurist. Soojendusaja võid valida ka käsitsi, siis käivitatakse eelsoojendus vastavalt 1/2/3 tundi enne väljasõiduaega.

Välistemperatuuri näit

Süsteem näitab äpis välistemperatuuri.

Aku pinge

Äpp näitab auto aku pinget.

Hoiatused

Äpp teavitab kui oled unustanud Võrgujuhtme ühendada või kui auto käivitamisel on juhe seina jäänud ning kui aku pinge on liiga madal.

Küsi pakkumist