• image

    Info ja broneerimine
    +372 50 47169

  • image

    Avatud
    E - R 8.00 - 17.00

Ettevõttest

CarHouse OÜ on  2004 aastal asutatud eesti kapitalil põhinev ettevõte. Ettevõtte põhitegevusalaks oli algaastatel auto turvaseadmete, auto audio- ja videoseadmete ning lisaseadmete maaletoomine, müük ja paigaldus.

Alates 2006 aastast lisandusid uued tegevusalad nagu hooldus, remont ja diagnostika sõiduautodele ning pakiautodele. Ettevõtte asub Tallinnas kesklinna vahetus läheduses, koostööpartner asub Tartus. Ettevõttes töötavad pikaajalise töökogemuse ja erinevaid täiendkoolitusi läbinud oma ala professionaalid. CarHouse OÜ eesmärgiks on olla oma praegustele ja tulevastele  klientidele kindel ja usaldusväärne partner pakkudes kõrgetasemelist teenindust ja parima võimaliku kvaliteediga  tooteid.

Meie tootevalikus on esindatud  turva- ja lisavarustuse ning varuosade tootjaid, kes on ülemaailmse tunnustuse pälvinud oma ala vaieldamatud tipud. Just Teile sobiva toote või teenuse aitavad välja valida kogenud spetsialistid Tallinnas ja Tartus. Samuti on alati oodatud Teie arvamused ja ettepanekud toodete ning teenuste osas. Just teie abiga saame pakkuda parimat teenindust ja kvaliteeti. Olete oodatud tutvuma meie poolt pakutavate toodete ja teenustega!

Miks valida meid?

Meie pikaajaline kogemus ja sihikndlus tagavad kliendile alati soovitud tulemuse!

Meie spetsialistid omavad vastavat väljaõpet, on sihikindlad ja orienteeritud soovitud tulemusele. Pikaajaline kogemus, pidevad täiendkoolitused, pidevalt täienev riist- ja tarkvara tagavad kiire ning kvaliteetse tulemuse.

Kui ostad Septembris õli ja filtri meilt on vahetus tasuta!

VIIMASED UUDISED