• image

    Info ja broneerimine
    +372 50 47169

  • image

    Avatud
    E - R 8.00 - 17.00

Juhtplokk

AP900Ci  elektrooniline püsikiirushoidja komplekt

AP900Ci Cruise Control

Liteon AP900Ci on elektrooniline püsikiirushoidja mis on mõeldud ilma gaasitrossita masinatele (pea kõik uuemad autod). Mehhaaniline ajam puudub – kiirust juhitakse reostaadiga.

AP900Ci töötab auto digitaalsete CANBUS signaalidega, mis lihtsustab paigaldus oluliselt. Kui autol CAN signaalid puuduvad tuleb kasutada analoog režiimis töötavat AP900. Ühilduvustabelid leiad alalt.

Püsikiirushoidja komplekt koosneb kolmest detailist:

1 – Põhimoodul
2 – Juhtmoodul kust kiirust juhtida
3 – Margikohane juhtmesari

Kõik juhtmoodulid täidavad samu funktsioone aga nende kuju on erinev. Vastavalt auto interjöörile ja eelistustele tuleks valida sobiv juhtmoodul.

CM-21 on juhtmevaba (signaal läbi infrapuna) ning kinnitub roolile (nupud jäävad nö pöidla alla). CM-35 on kahe püsimäluga neljas suunas liikuv juhthoob, mis kinnitatakse auto roolisamba külge. Hoova otstes asuvad kaks lisalülitit mille alla saab salvestada kiirused (nt nupp1 – 50km/h, nupp2 – 90km/h), mis jäävad seadme püsimällu.

Margikohane T-juhtmesari ühendatakse AP900Ci mooduli ja auto gaasipedaali vahele kasutades Plug & Play ühendust (mudelipõhised pistikud). Manuaalkäigukastiga auto puhul võib olla vajalik ka siduripedaaliandur.

AP900 elektrooniline kiirusehoidja komplekt  –  hind 325 EUR

AP900CI  elektrooniline CAN kiirusehoidja komplekt  –  hind 350 EUR

Hinnale lisandub paigaldustasu  vastavalt kehtivale tunnihinnale.

Küsi pakkumist