• image

    Info ja broneerimine
    +372 50 47169

  • image

    Avatud
    E - R 8.00 - 17.00

Andurid / moodulid

Muutuv kood – autoalarmi puldi kood muutub automaatselt iga valvesse ja valvest maha lülitamisega. Sellise ehitusega pultide puhul ei saa autoalarmi valvest maha lülitada sama koodiga, millega auto valvesse lülitati.

Salongi- ehk mahuandur – andur, mis reageerib liikumisele auto salongis. Kinnistele autodele soovitame paigaldada ultraheli salongianduri ja lahtistele autodele mikrolaine salongianduri.

Tasakaalu- ehk kallutusandur – andur, mis reageerib auto asendi muutustele, näiteks velgede vargus, pukseerimine jne. Kaasaegsed tasakaaluandurid on väga valehäirekindlad, mis ei reageeri tuule poolt tekitatud kõikumisele.

Löögi- ehk põrutusandur – andur, mis reageerib põrutusele auto kere või rattaste vastu. Löögianduri nõrgaks küljeks on valehäired, mis on põhjustatud ennekõike vibratsioonist (raudtee, suured autod, ilutulestik jne.). Sellest tulenevalt ei ole löögiandurit üheski kaasaegses alarmikomplektis, küllaga on löögiandurit võimalik osta eraldi.

Autonoomse toitega sireen ehk akusireen – sireen, mille korpusesse on ehitatud lisatoiteallikas. Selline sireen töötab (karjub) edasi ka siis kui on läbi lõigatud näiteks auto aku või sireeni enda juhtmed.

Komfortfunktsiooni juhtimine – komfortfunktsioon võimaldab auto aknad ja katuseluugi sulgeda auto ukse lukust hoides seda pikemalt lukustamisasendis. Komfortfunktsiooni juhtimine võimaldab seda funktsiooni aktiveerida automaatselt alarmi sisselülitamisel.

Meta M 160 tasakaaluandur gravitatsioonidetektoriga 44,42 EUR

Meta M 16 tasakaaluandur vedelikdetektoriga 43,14 EUR

Meta M 23 mikrolaine salongiandur 79,25 EUR

Meta M 15 ultraheli salongiandur 34,51 EUR

Meta M 2008 aknasulgemismoodul 38,67 EUR

Meta SC-1 kodeeritud signaaliga veekindel akusireen 63,28 EUR

Meta M-02 veekindel tavasireen 20,13 EUR

Meta M-03 piesosireen 20,13 EUR

Meta Mykro kaugjuhtimispult 22,37 EUR

Meta M 2500 kaugjuhtimispult 25,56 EUR

Meta KEY-5 el võtmete komplekt HPA / HPB alarmidele 25,56 EUR

 

* Hinnale lisandub paigaldustasu  vastavalt kehtivale tunnihinnale.