• image

  Info ja broneerimine
  +372 50 47169

 • image

  Avatud
  E - R 8.00 - 17.00

CAN Immo

CAN Immo

PIN-kood originaalnuppudest + Mobiiliäpp (bluetooth)

 

Tänapäeva kallima otsa sõidukeid on ühe keerulisem autoärandajate eest kaitsta. Eriti kui autol on originaalis “keyless” sisenemine ja võtmeta käivitus kuna “keyless” signaali leviraadiust pikendades on ka kõige kallimad sõidukid autovarastale lihtne saak.

Kõige tõhusam meetod ärandamise tõkestamiseks on lisaimmobilaiser ehk täiendav mootoriblokeering. Aga siin läheb asi keerulisemaks, nimelt uute keeruliste autode elektroonika ei võimalda enam turvalist (analoog)mootoriblokeeringut. Tekivad kõiksugu tõrked alates veakoodidest kuni auto aku tühjenemiseni (auto ei lähe “sleep’i”).

CAN Immo

Õnneks on ka nende autode jaoks nüüd lahendus olemas – IGLA CAN Immo. See on imepisike moodul mis ühendatakse auto CAN võrku ning mis blokeerib mootori töö digitaalselt. Iga auto jaoks on olemas spetsiaalne tarkvara ja see ei allu auto enda elektroonika “lahti häkkimisele”.

Kaitse “keyless” võtmete kopeerimise vastu

Otsest kaitset kopeerimise vastu CAN Immo ei paku aga isegi kui autoärandajad saavad lahti auto uksed, ei saa nad autoga ära sõita. Mootor on blokeeritud kas koheselt või käiguasendi liigutamisel D peale või gaasipedaali vajutades (sõltub autost). Isegi kui vargad suudavad neutraliseerida originaalalarmi- ja immobilaiseri on CAN Immo blokeering sellest sõltumatu.

“Nähtamatu”

Moodul on umbes väikese näpu suurune ja peidetakse autosse nii, et ka kogenud paigaldajal võtab selle leidmine 5-6h. CAN Immol ei ole ühtegi “nähtavat” osa, indikatsiooniks kasutatakse auto enda tulesid armatuuris ning mootoriblokeeringu välja lülitamiseks auto originaal nuppe. Üldiselt on kasutusel roolinupud ning need erinevad autode lõikes.

Lihtne kasutada

Mootoriblokeeringu välja lülitamiseks on 2 moodust:

 • PIN koodiga, kasutades nt auto roolinuppe. Koodi salvestate omale ise.
 • Mobiiliga – tulete autosse, telefon taskus (bluetooth sees) ja immobilaiser deaktiveerub (IGLA mobiiliäpp).

Mobiiliäpp

Author ID mobiiliäpi kaudu saab telefoni Bluetooth kaudu CAN Immo’ga ära paaritada ning kui äpp taustal töötab (Bluetooth sees), toimib immobilaiseri väljalülitus automaatselt kui istute autosse – kuhugi ei pea vajutama.

Viimase generatsiooni CAN Immo võimaldab paaritada 2 telefoni ja sobib pea kõikidele uuematele auto mudelitele turul!

PS. Mobiilirakendus ei toimi Apple iOS 12’ga, tulekul on uus mudel millel saab olema ka iOS12 tugi. Hetkel pakume mobiilirakenduse asemel pulti ehk tag’i (kui tag on kaasas, saab autoga sõita, ilma mitte, PIN kood toimib samuti)

 

Hind: 299 

Hind koos paigaldusega: 380-450

Küsi pakkumist