• image

    Info ja broneerimine
    +372 50 47169

  • image

    Avatud
    E - R 8.00 - 17.00

Kaugkäivitus

Kaugkäivitus originaalpuldist

Kui auto püsib enamuse ajast puldi leviraadiuses, on auto eelsoojendus kaugkäivituse näol kõige mugavam ja soodsam viis auto enne sõitu üles soojendada.

Vajuta auto puldil 3 korda lukustuse nuppu ja mootor käivitub. Erinevalt Webastost või Ebersprächerist ei paigaldata autosse täiendavaid paake, pumpi ega voolikuid. Piisab elektroonilisest moodulist ning paigalduseks kulub 3-5h. Eriti hästi sobib distantskäivitus bensiini ja hübriidajamiga sõidukitele. Diiselmootori puhul veendu eelnevalt, et auto kohapeal käies ka salongi soojendab.

Talvel soojendab, suvel jahutab

Lisaks auto soojendamisele, saab kaugkäivitust palaval ajal kasutada ka jahutamiseks. Kui autol on fikseeritud asendiga istmesoojendused, saab ka need talvisel ajal eelnevalt sisse jätta.  Mõningatel uutel autodel lülituvad istmesoojendused sisse automaatselt, sõltuvalt välistemperatuurist. Diiselmootoritega autodel on tihti tehasepoolne lisasoojendi mis samuti aktiveerub kui mootor käivitada.

Laeb ka akut

Töötava mootoriga generaator töötab ning toimub ka auto aku laadimine. See on oluline neile kel igapäevased sõidud on lühikesed. Nt. autonoomsed soojendusseadmed nagu Webasto ja Eberspächer akut ei lae, vastupidi tarbivad voolu. Elektriga soojendid nagu Defa või Calix auto akut ei kurna aga vajavad auto kõrval elektripistikut. Lisaks on autos võõrkeha – puhur.

Turvaline

Meie pakutav lahendus ei kahanda auto ärandamiskaitset, tänu “immo bypass’ile” ei loovutata autosse ühtegi pulti ega immobilaiseri transponderit. Auto originaal turvavarustus säilib. Uksed ja rool jäävad lukku ning ilma auto puldi või võtmeta autoga ära ei saa sõita.

Auto eelsoojendus – millistele autodele?

Erinevatele autodele on erinavad lahendused, originaalpuldist ei ole võimalik kõiki masinaid käivitada, sel juhul on vajalik juurde kas lisapult või äpp. On ka palju uuemaid saksa päritolu sõidukeid kus tuleb kasutada “üks-pult-autos” lahendust ja päris kõikidele autodele ei saagi kaugkäivitust paigaldada.

Võimalikud lisad:

  • 160 €

Hind: 299 €

Hind koos paigaldusega: 450 €