• image

  Info ja broneerimine
  +372 50 47169

 • image

  Avatud
  E - R 8.00 - 17.00

Kaugkäivitus

Eelsoojendus originaalpuldist

 

Olenevalt auto margist – mudelist on autot võimalik kaugkäivitada auto enda puldist, vajutades 3 korda uste lukustuse nuppu. Võtit ega transponderit autosse ei jäeta, lahendus töötab koos tehaseimmo ja alarmiga.
Kui auto püsib enamuse ajast puldi leviraadiuses, on auto eelsoojendus kaugkäivituse näol kõige mugavam ja soodsam viis auto enne sõitu üles soendada.

Lõplik hind koos paigaldusega jääb vahemikku 350-450 EUR, olenevalt autost.

Kui auto puldi tööraadius jääb napiks, saab juurde soetada suure raadiusega puldid või käivitada mootor mobiiliäpist – mõlemaid saab ka hiljem lisada.

Mootori töötamise aeg bensiinimootoritel on 15min, diiselmootori puhul 30min (saab paigalduse käigus muuta). Saab paigaldada ka hübriidmootoriga autodele. Kui autol on peal originaal või järelturu alarm, võtab moodul enne kaugkäivitust alarmi valvest maha (uksed jäävad lukku). Enamike autode puhul saab kaugkäivitatud autot puldist ka seisma jätta, samuti avada puldist uksed.

Talvel soojendab, suvel jahutab

Lisaks auto soojendamisele, saab kaugkäivitust palaval ajal edukalt kasutada ka auto jahutamiseks. Eelnevalt tuleks auto puhurid ja temperatuur seadistada vastavalt. Kui autol on fikseeritud asendiga istmesoojendused, saab ka need talvisel ajal eelnevalt sisse jätta. Mõningatel uutel autodel lülituvad istmesoojendused sisse automaatselt, sõltuvalt välistemperatuurist (autopoolne funktsioon).

Laeb ka akut

Töötava mootoriga generaator töötab ning toimub ka auto aku laadimine. See on oluline neile kel igapäevased sõidud on lühikesed. Nt. autonoomsed soojendusseadmed nagu Webasto ja Eberspäsher akut ei lae, vastupidi tarbivad voolu. Elektriga soojendid nagu Defa või Calix auto akut ei kurna aga vajavad auto kõrval elektripistikut.

Millistele autodele?

Pakume antud lahendust järgmistele autodele:
Toyota, Lexus, Mitsubishi, Mazda, Hyundai, KIA, Jeep, Chrysler (Lancia), Dodge, Chevrolet, Suzuki, Opel, Ford (USA)
Saksa masinatest Audile ja VW’le saab ka paigaldada aga enamike puhul tuleb üks immo chip autosse jätta.

Need on kuni ~10 aasta vanused (CAN signaalidega) Jaapani, Korea ja Ameerika päritolu masinad.

Saab paigaldada nii automaat- kui manuaalkäigukastiga autodele (“käik-sees” autot käivitada ei ole võimalik).
Chryslerile, Jeepile, Hondale, Opelile on osaliselt kohapeal olemas ka auto mudelipõhised juhtmesarjad, mille abil on paigaldus kiirem.

Auto eelsoojendus

Mugav – Autonoomne – Soodne. Küsi pakkumist meilt või pöördu edasimüüjate poole.

 

KOOD: EVOONE+

Võimalikud lisad:

 • 69 €
  169 €

Hind: 230 €

Eelsoojendus lisapuldist

Antud mootorikäivituse komplektis on 1 suure raadiuse ja tagasisidega pult. Pultidest toimub nii auto distantskäivitus kui soovi korral ka keskluku juhtimine.

Käivitus toimub üle data või teatud autode puhul tugevate väljundite kaudu. Originaalvõtit autosse ei jäeta, lahendus töötab koos tehaseimmobilaiseriga.

Paigaldamiseks on üks universaalne moodul, mis programmeeritakse vastavalt autole (vajalik spetsiaalne programmeerimistarvik). Paigalduse lihtsustamiseks on igale toetatud autole margipõhine paigaldusjuhis. Mõningate automarkide osas hoiame laos ka mudelipõhiseid juhtmesarju, mille abil on paigaldus eriti lihtne.

Puldid töötavad kahel suunal (2-Way) ehk signaali kohalejõudmisest annab pult heli ja valgussignaaliga märku. Pultide tööraadius on linnatingimustes ca 200m, linnast väljas rohkem.

Mootori töötamise aega saab seadistada 7-15-30min. Toetatud on nii bensiini, diisel kui hübriidmootoriga autod. Kui autol on peal originaal või järelturu alarm võtab moodul enne kaugkäivitust alarmi valvest maha (uksed jäävad lukku). Pultidest saab auto uksi avada-sulgeda ka töötava mootori korral. Igapäevaselt võib keskluku juhtimiseks kasutada ka auto enda pulte.

Mis autodele?

Pakume antud lahendust põhiliselt USA, Jaapani ja Korea päritolu autodele:
Toyota, Lexus, Subaru, Mitsubishi, Hyundai, Kia, Jeep, Chrysler, Dodge, Chevrolet, Mazda, KIA, Suzuki, Ford, Opel, Volvo (al. 2011).

 

KOOD: EVOONE+2W

Hind: 399

Küsi pakkumist