• image

    Info ja broneerimine
    +372 50 47169

  • image

    Avatud
    E - R 8.00 - 17.00

Parkimisabi

Üha suurenev autode arv ja parkimiskohtade nappus/ suurus nõuavad järjest suuremat meisterlikkust ohutuks liiklemiseks. Ohutuse suurendamiseks on võimalik sõidukile paigaldada parkimisabi süsteem. Pakume erinevate tootjate kvaliteetseid parkimisabide komplekte – Meta, Cobra, Steelmate jne. Meta ja Cobra puhul on tegemist Itaalia tootjatega, kes toodavad OEM (autotehaste originaalvarustus) parkimiabisüsteeme  paljudele automarkidele. Steelamte puhul on tegemist kvaliteese Aasia tootjaga.

Meie poolt pakutavad parkimisandurid töötavad laitmatult olenemata aastaajast ja ilmastikutingimustest.  Andureid on punaseid, musti, hõbedasi või krunditud, mis tuleb enne paigaldamist värvida vastavalt auto värvile. Andureid on võimalik paigaldada esi- ja tagastangele, stange pinna peale või tasapinnaliselt stangega (selleks on olemas OEM paigalduskomplektid)

Parkimisandurid lülituvad sisse koos tagurpidikäiguga ja annavad märku lähenevatst takistustest häälmärguannetega. Display olemasolu korral kuvatakse takistuse suund ja kaugus vahemikus 1,5m-30cm. Sisselülitumisel kontrollitakse automaatselt parkimisandurite korrasolekut ja vea ilmnemisel edastatakse veakood. Display olemasolu korral kuvatakse veakood displayl.,