• image

  Info ja broneerimine
  +372 50 47169

 • image

  Avatud
  E - R 8.00 - 17.00

Tulede moodul 7 klemmi

Haagise moodul lisafunktsioonidega 7-PIN pistikuga

Haagise pistiku moodulit kasutatakse sõidukitel, mille tulede elektroonika ei kannata haagise tuledest tekkivat lisakoormust (nt 5W lambi puhul langeb koormus 500mA’lt 1mA’ni ehk 500 korda).

Toode on universaalne ning saab kasutada kõikide automarkide puhul.

 

LISAFUNKTSIOONID:
PARKIMISANDURITE AUTOMAATNE VÄLJALÜLITAMINE
Kui haagis on autoga ühendatud, lülituvad parkimisandurid automaatselt välja (parkimisandurite andurite toiteahel katkestatakse).

HÄIRE HAAGISE LAHTIÜHENDAMISE KORRAL
Kui haagis auto küljest lahti ühendatakse, rakendub alarm või GSM kontroller
(eeldab vastavat ühendust).

SÕIDUKI UDUTULEDE ÜMBERLÜLITUS
Sõiduki tagumiste udutulede sisselülitades võivad need heleda haagise pealt peegeldudes pimestada vastutulevaid sõidukijuhte (eriti vagunelamu korral). Kui haagis on ühendatud, siis udutulede sisselülitades lülituvad välja sõiduki udutuled ja sisse haagise udutuled. Saksa päritolu masinatel on funktsiooni kasutamiseks vajalik lisamoodul MPx-REZ, vastasel juhul kuvab udutulede väljalülitusel armatuurile viga.

ÜHE HÕÕGNIIDIGA UDU-, GABARIIT- JA STOPPTULED
Sel juhul juhitakse auto udu/stop-tuld või gabariidi/udutuld kasutades ühe hõõgniidiga pirne. Gabariittule korral kasututakse pinget 6V, udu- või stopp-tulede korral 12V. Kui haagis on autoga ühendatud ja sõiduki udutulede ahel on ühendatud läbi mooduli, saab mooduli potentsiomeetrist P1 keerata haagise gabariittulede heledust (vahemik 0-12V).

TEAVE LÄBIPÕLENUD HAAGISE PIRNIST (ainult MP3 moodulil)
Kui moodul avastab, et üks haagise suunatuledest on läbi põlenud, teavitab ta sellest summeri helisignaaliga. Seejärel ühendab ta lahti auto vastavapoolse tagumise suunatule pirni. Nüüd saab juht infot läbipõlenud haagise pirni kohta kiirelt vilkuvate vastavapoolsete suunatulede kaudu. Asendades katkise pirni, taastub normaalne töörežiim.

Enimlevinud moodul (rahuldab enamike tarbijate vajadused) on MP2D1.

KOOD: MP2-D1

Hind: 83

7-PIN haagise pistiku moodul

Haagise pistiku moodulit kasutatakse sõidukitel, mille tulede elektroonika ei kannata haagise tuledest tekkivat lisakoormust (nt 5W lambi puhul langeb koormus 500mA’lt 1mA’ni ehk 500 korda).

Toode on universaalne ning saab kasutada kõikide automarkide puhul.

WH1-PRO-G7 on haagise pistiku moodul mille komplektis on 7-kohaline pistik, releemoodul, juhtmestik ning kõik paigalduseks vajalik.

 

 • Releemoodul vahepistikuga (ei ole hermeetiline)
 • Automaatne ühendatud haagise tuvastamine
 • Mitme tule kontroll ühe hõõgniidiga
 • Töötab hõõglampidega kui LED pirnidega
 • Toetab LED pirne ka haagisel

Toode asendab kinnivalatud pesaga ITS-SMART-G7 mooduli.
Skeem vahetuseks juhendite all.

KOOD: WH1-PRO-G7

Hind: 78