• image

    Info ja broneerimine
    +372 50 47169

  • image

    Avatud
    E - R 8.00 - 17.00

Pandora Light PRO – 2 WAY pult

Autoalarm koos kaugkäivituse ja eelsoojenduse juhtimisega

Pandora Light Pro on autoalarm, mida saab juhtida nii auto originaal- kuilisapultidest. OLED ekraaniga 2-Way pult pult annab auto kohta tagasisidet ning tänu suurele tööraadiusele võimaldab juhtida autot kaugemalt kui originaalpult. Lisaks on süsteemis ka Bluetooth mille kaudu saad autot juhtida ka mobiiliäpist.

 

Puldiga eelsoojendus

Pandora üks unikaalsemaid omadusi on võimekus juhtida erinevaid eelsoojendusseadmeid. Olgu selleks auto tehase originaal või hiljem paigaldatud Webasto või Eberspacher. Olevalt süsteemist/autost juhib Pandora eelsoojendit kas üle auto CAN võrgu või digitaalse LIN Busi kaudu (Webasto Thermotop Evo / Eberspacher Hydronic/Hydronic2).

Distantskäivitus

Enamikke autosid on võimalik puldist ka kaugkäivitada ilma, et selleks peaks autosse loovutama ühtegi võtit või immo chip’i. Sõidukeid, millele Pandora pakub originaal immobilaiserist turvalist möödumist ehk Immo Bypass’i, lisandub iga nädal. Suures plaanis on immo bypass teostatav järgmiste markide puhul: Toyota, Lexus, Nissan, Renault (osaliselt), Mitsubishi, Hyundai, Kia, Mazda, Subaru, Honda, Opel. Hiljuti lisandusid ja VW/Škoda eelmine generatsiooni sõidukid. Fortini mooduli lisamisel on see teostatav ka: Volvo Push-To-Start al. 2011, Jeep, Chrysler, Dodge, Maserati.

Tõstab turvalisust

Kaugkäivitus ei tõsta auto vargusriski, ilma originaalvõtmeta ei saa autoga ära sõita. Kuna Pandora on eelkõike kõrgetasemeline turvasüsteem, tõstab Pandora paigaldus auto ärandamiskaitset oluliselt. See oleneb muidugi ka paigaldusviisist ning funktsioonidest mida otsuste kasutada. Tänu “keyless” süsteemide laiale levikule on täna autosid lihtsam ärandada kui eales varem. Paaris töötades pikendavad autovargad auto “keyless” puldi leviraadiust (üks vastuvõtjaga puldi raadiuses, teine auto juures), edastavad signaali autole ning sõidavad autoga lihtsalt ära. Selle vastu aitab Pandora mootoriblokeering või funktsioon, mis aktiveerib häire, kui auto võetakse valvest maha, kuid Pandora ei tuvasta enda kiipi. Komplektis on nimelt Blueooth kiip millel on mitu otstarvet.

Bluetooth kiip, Immo

Komplektis olevat väikest pulti saab kasutada kui immobilaiseri kiipi (kui kiip on kaasas, saab sõita, muidu mitte) või kui täiendavat kaitset auto enda turvasüsteemi lahtihäkkimise korral. Lisaks saab pulti kasutada ka auto keskluku juhtimiseks. Näiteks kui auto originaalpult peale kaugkäivitust uksi enam ei ava, siis antud kiip tavaliselt siiski teeb seda.

Keyless ehk võtmeta sisenemine

Nii telefonist (bluetooth), kui kiibist, saab teha ka auto ukselukkude automaatse avamise/sulgemise. Ehk lähenete autole kiip või telefon taskus ning ukselukud avanevad automaatselt, ilma, et peaks kuhugi vajutama. Autost eemaldudes uksed sulguvad. Erinevalt autotootjate “keyless” süsteemist on antud tehnoloogia turvaline ning tänaseni ei ole õnnestunud seda kellegil “kopeerida”. Reageerimise kiirust saab mobiiliäpist läbi kahe parameetri seadistada.

Bluetooth mobiiliäpp

Lisaks puldile saab autot “juhtida” ka Pandora BT nimelisest mobiiliäpist. Äpp on tasuta ning saadaval nii Android kui iOS seadmetele. Äpp näitab auto kohta reaalinfot, ajalugu ning võimaldab autole saata neidsamu käsklusi mis 2-Way pult.

Telefonis peab olema kasutusel vähemalt Bluetooth 4.0 ning tööraadiuseks on kuni 30m (sõltub segajatest, näiteks läbi selektiivklaasi ei pruugi Bluetooth levida).

Light Pro sätteid, näiteks andurite tundlikkust või kaugkäivituse seadistust vastavalt nädalapäevadele, mootoritemperatuurile või akupingele, saab muuta ka puldi pealt, kuid mobiiliäpist on seda kõike märksa ülevaatlikum teha.

Dialoque 128bit krüpteering

Kahepoolse sidega puldi tööraadius sõltub väliskeskonnast, jäädes vahemikku 150-300m. Märkimisväärne on kasutatav krüpteeringu aste, milleks on 128bit, pult töötab sagedusel 868MHz ning võimsus vastab Euroopas lubatule. Lisaks kasutab pult topeltdialoogi põhimõtet, mis teeb koodi “krabamise” väga keeruliseks. Puldil on minimalistlik kontrastne OLED ekraan ning näitab auto kohta erinevat infot (valveolek, uksed, temperatuur, kütusetase teat. autodel, tagasiside kaugkäivituse või eelsoojenduse kohta), häire tuvastamisel hakkab pult vibreerima ning häält tegema.

Hunnik andureid

Lisaks auto uste ja luukide kaitsele (analoogsisendid + 2 x CAN võrku) on Pandoral integreeritud digitaalne põrutus, kallutus ja liikumisandur mille tundlikkust saate ise reguleerida. Põrutusandur reageerib kui parklas keegi näiteks otsa tagurdab, liikumisandur blokeerib mootori kui liikuma hakates kiipi pole kaasas (kui mootoriblokeering on ühendatud), kallutusandur kaitseb velgede varguse eest. Andurite tundlikust saate nii puldist kui äpi kaudu reguleerida. Juurde saab soetada ka salongi liikumisanduri.

Võimalikud lisad:

ja sireen 51 €

64 € (Juhtmevaba andur matkabussile vüi garaaziuksele)

160 € (E60/E61FL/E63/E64/E70/E71/E81/E82/E84/E87/E88/E89/E90/E91/E92/E93)

230 € (A6/A7/A8 2011-2017PTS, A4/A5Q5 2009-2014 KEYPORT)

180 € (Jeep/Chrysler/Lancia/Fiat Pluf&Play juhtmesarjaga)

150 € (alates 2011PTS Nupust käivitus)

59 € (autodele kus immo bypass ei ole saadaval)

15 €

 

Hind 360 €

Hind koos paigaldusega: 600-750€