• image

    Info ja broneerimine
    +372 50 47169

  • image

    Avatud
    E - R 8.00 - 17.00

Pandora Smart NEW – APP

 

Pandora Smart on võimekas GSM autoalarm mis võimaldab Pandora äpi kaudu autoga suhtlust. Smart saadab infot auto oleku ja andurite kohta ning mobiililt saab sisse lülitada ka auto eelsoojendusseadet* või kaugkäivitada auto mootor**. Ülipisikesse korpusesse on mahutatud topelt CAN siinid, GSM moodul, Bluetooth modem ja 3-teljega liikumisandur.

Pandora mobiiliäpp edastab auto kohta reaalinfot ning saadab autole käsklusi üle GSM data või Bluetooth’i.

GSM Alarm

Pandora Smart ühildub autoga läbi CAN signaalide, lisaks on analoogsisendid/väljundid. GSM Alarm lülitub valvesse nii nagu iga teinegi autoalarm – auto originaalpuldist. Lisaks saab valverežiimi (ja kesklukku) juhtida ka mobiiliäpist või autole “peale helistades” ning klaviatuurilt käskluse sisestades (nt “123*” käivitab auto mootori, “0*” avab uksed). Häire korral tuleb vastav teade mobiiliäppi, äpi kaudu saab autot ka teatud määral juhtida. Seade kasutab suhtluseks ainult andmesidet (saab häälestada häire korral ka helistama omanikule).

 

Pandora äpp

Mobiilirakendus on tasuta ning see on saadaval nii Apple iOS (Pandora Pro) kui Android (Pandora Online) platformile. Mobiiliäpi disain ja funktsionaalsus on juba täna tase omaette ning see täieneb pidevalt. Vaata videot äpi kasutamisest SIIT.

Auto mootori kaugkäivitus

Kui mootori kaugkäivituseks on vajalikud tugevad väljundid või jääb Smart’i väljunditest puudu, on võimalik lisada RMD-8 moodul (lisandub 5 sisendit, 9 väljundit + temperatuuriandur). Erinevalt Smart Pro‘st, suudab Smart immo bypass’i teha ainult teatud autodel (bypass ainult üle CAN’i või RX/TX kanali.). Immo bypass ei tõsta auto vargusriski – ilma originaalvõtmeta ära ei saa sõita. Uksed jäävad lukku, alarm on valves, rool on lukus ning vajutades pidurit ilma, et originaalvõti oleks kaasas, sureb mootor välja. Saab paigaldada ka manuaal käigukastiga autodele (käik-sees auto käivitamine on välistatud). Äpp võimaldab kaugkäivitust ka automatiseerida. Talvel soojendab, suvel jahutab.

Eelsoojendusseadme juhtimine

Mitmetel sõidukitel suudab Smart tehase eelsoojendusseadet (Webasto / Eberspächer) üle CAN’i lülitada. Äpis tuleb “Start Engine” lihtsalt “Preheater” ikooniga asendada. Kui juhtimine toimib üle W-BUS’i, on vajalik täiendav lisamoodul). Järelpaigaldatud seadet saab juhtida ka analoogsignaaliga..

Immobilaiser

Kui immobilaiseri funktsioon on aktiivne ehk autole on tehtud ka mootoriblokeering, saab autoga sõita ainult juhul kui Pandora pult on kaasas.

Puldid ja “Keyless-Go”

Komplektis olevad puldid juhivad ka kesklukku. Puldid saab häälestada ka Hands-Free režiimile ehk autole lähendes uksed avanevad ning autost eemaldudes sulguvad automaatselt, ilma et peaks kuhugi vajutama. Tänu bluetooth tehnoloogiale toimib funktsioon päris hästi, soovi korral saab nn “keyless puldi” teha ka mobiiltelefonist!

Bluetooth

Bluetooth 4.2 low-energy protokoll töötab väga stabiilselt ning tarbib vähe voolu mis on eriti oluline pultide puhul. Kõik juhtmevabad lisamoodulid (nt juhtmeta mootoriblokeeringu moodul) suhtlevad plokiga üle Bluetooth ühenduse, samuti saab nutiseadmes kasutada Bluetooth äppi autoga suhtlemiseks.

Püsikulud

Nii Pandora äpp kui veebikeskonna kasutamine on tasuta. Ühe Pandora konto alla saab seadistada kuni 3 sõidukit. Ainus püsikulu on GSM andmeside. Soovitame kasutada M2M paketti mis olenevalt operaatorist maksab 1 – 2 € kuus ning sisaldab 30-100MB. Pandora kasutab 20-30MB kuus, rohkem kui GPS Tracking on sees. Seadmes on algselt sees Smart kõnekaart kus 1MB maksab 0.04 €. Näiteks salvestades pangas püsimakse ~10 € iga 6 kuu tagant garanteerid, et kõnekaart töötab ja andemahtu on piisavalt (sama hind kehtib ka EU roamingus). Lühidalt – andmeside on soodne ja püsikulud on väga madalad.

Pandora konto ja seadme registreerimine

Kontot saab registreerida nii mobiliäpis kui Pandora veebis (www.pandora-on.com). Peale saadetud e-kirja kinnitamist, logi oma kasutajatunnusega sisse ning lisa auto kasutades infot Pandora koodikaadilt. Hoia koodikaart alles. Veebis on samuti võimalik autot juhtida, vaadata asukohta, eksportida sõidupäevik jpm. Vaata videot konto registreerimise ja auto lisamise kohta SIIT.

Paigaldus

Pandora Smart tuleb meie käest eelseadistatuna tellitud autole ja koos mudelipõhise paigaldusskeemiga. Seadmes on eelhäälestatud SIM kaart, mille saab soovi korral mobiilsideoperaatori juures vormistada ümber lepinguliseks.

Võimalikud lisad:

ja sireen 51 €

160 € (E60/E61FL/E63/E64/E70/E71/E81/E82/E84/E87/E88/E89/E90/E91/E92/E93)

230 € (A6/A7/A8 2011-2017PTS, A4/A5Q5 2009-2014 KEYPORT)

180 € (Jeep/Chrysler/Lancia/Fiat Pluf&Play juhtmesarjaga)

150 € (alates 2011PTS Nupust käivitus)

59 € (autodele kus immo bypass ei ole saadaval)

Hind 430 €

Hind koos paigaldusega 620 – 880€