• image

  Info ja broneerimine
  +372 50 47169

 • image

  Avatud
  E - R 8.00 - 17.00

Peatugedesse

Peatoega monitor

 

Vahetades auto peatoed välja monitoridega peatugede vastu avaneb tagaistmel reisijatel võimalus jälgida filme, multikaid, digi tv-d.

Monitoridele juurde tuleb ühendada nt DVD mängija või Digi-TV tuuner. Ühendades mõlemad, saab ühest peatoest vaadate ühte (nt DVD’d), teisest teist pilti (nt TV), kusjuures kumbki reisija saab monitori pealt ise valida, millist pildiallikat ta parajasti vaadata soovib (AV1 või AV2). Heli saab juhtida nii auto kõlaritesse (eeldab AUX sisendi olemasolul) kui ainult peatoe monitoridesse, kus lisaks tavapärasele kõrvaklapiväljundile on ka infrapuna saatja, võimaldades kasutada juhtmevabu IR kõrvaklappe. Nii saab juht samal ajal raadiot kuulata, kui tagaistmel filme vaadatakse.

 • 7″ Digital-LCD 800x480px, NTSC/PAL
 • 2 x AV sisend, ees kõrvaklapiväljund
 • OSD menüü (Color/Contrast/Bright/Tint/Volume)
 • IR-saatja kõrvaklappidele (A,B)
 • Naha värvivalik:  must / tumehall / helehall / beež

Värvi ja kuju kõrval on peatugedel veel 3 olulist komponenti:
kinnituspulkade läbimõõt, nende omavaheline kaugus ja lukustussälkude asukoht.
Enimlevinud tüübid on meil olemas: 12/150; 12.7/160; 14/150; 10/110-195 (reguleeritav).
Esimene number on läbimõõt, teine pulkade omavaheline kaugus mõlema tsentrist (mm).

KOOD: TH-870HR

Hind: 223 

Ampire 9″ monitorid peatugede külge koos USB meediamängijaga

Ampire 9″ diagonaaliga monitorid on soliidse disainiga, õhukesed ning sobivad iga auto interjööriga. Monitoridel on USB meediamängija ning IR saatja juhtmeta kõrvaklappidele.

Monitorid kinnituvad auto peatoe pulkade külge ning neid saab paigaldada pea kõikidele autodele kuna komplektis on adapterid erinevate toru diameetrite tarvis ning laiust saab tellida. Kinnitusdetailid on metallist, jäigad ja tugevad.

Proffessionaalne paigaldus

Monitore saab paigaldada ka ise võttes toite sigaretisüütajast (adapter kmpl-s) aga parema tulemuse saab kui lasta paigaldus teha autoelektrikul, nii jäävad kõik juhtmed peitu.

Võimas meediamängija

Sisseehitatud meediamängija võimaldab filme mängida nii USB mälupulgalt kui SD kaardilt. Toetatud on kõik enimlevinud formaadid nagu AVI, MP4. Meediamängija on mõlemal monitoril seega saab soovi korral samal ajal vaadata erinevaid filme. Monitore omavahel ühendada ei saa.

Lisa DVD või Digi-TV

AV sisend võimaldab paigalduse käigus ühendada juurde TV tuuneri või DVD mängija ning monitori puldist saab valida source’i.  Sel juhul saavad monitorid vaadata ühesugust pilti ka samaaegselt.

HDMI sisend

Paremalpool ekraani, USB ja SD lugeja kõrval, on ka HDMI sisend kuhu saab ühendada nt mängukonsooli või MHL toega nutitelefoni. Seal on ka laadimisväljundiga USB pesa mida saab kasutada nt. telefoni laadimiseks.

Kirgas pilt, lai vaatenurk

Täna ei soovi keegi enam udust pilti vaadata nii on ka antud monitoridel pilt kirgas, valgusjõuline ning laia vaatenurgaga.

Juhtimiseks pult

Monitore saab sisse lülitada ekraani kõrval olevast nupust, muud toimingud käivad puldist. Puutepaneeli puudumine lisab pildile sügavust ning teeb nad autos töökindlamaks.

Lisa juhtmeta klapid

IR saatja on monitoridel juba sisseehitatud, soetades juurde juhtmevabad kõrvaklapid võid olla kindel, et keegi taga omale juhtmetega liiga ei tee. Kui signaal kaob, lülituvad klapid automaatselt välja. Ampire HP301 klappidel on kaasas ka 3.5mm jack audiokaabel mille saab monitoriga ühendada.

Komplektis  sisaldub 2 monitori ning kõik paigalduseks vajalik.

 KOOD: AMX090-HD

Hind: 399 

Monitor peatoe külge – DVD meelelahutus auto tagaistmel

 

Antud seeria monitorid on õhukesed ja kompaktsed.
Sel mudelil on sisseehitatud DVD lugeja ning ta on veidi paksem kui antud seeria USB/HDMI versioon.

DVD juhtimine toimub monitori ülaosas asuvatest nuppudest ja puldiga.

Õnnestunud kinnitus lubab monitore paigaldada pea kõikide olemasolevate peatugede külge ning neid saab kasutada ka aktiivpeatugede korral.

DVD mudel mängib faile ka USB’lt kuigi formaatide tugi on piiratud (ainult lihtsamad AVI’d). Kui teil on tähtis nii DVD kui kõikide USB formaatide tugi, soovitame paigaldada autosse nii DVD kui USB/HDMI mudel. Monitorid ühendatakse omavahel (juhtmed jäävad peitu) ja siis saavad mõlemad vaadata ka seda mis mängib parasjagu kõrvaolevas monitoris.

Kuigi monitoridel on sisseehitatud kõlarid ja ka FM saatja, on soovituslik juurde soetada juhtmevabad IR kõrvaklapid(IR saatja on sisseehitatud). Heli saab suunata ka auto AUX sisendisse.

KOOD: CE-9SDVD

Hind: 240 

Monitor peatoe külge USB / HDMIMeelelahutus auto tagaistmel

 

Antud seeria monitorid on õhukesed ja kompaktsed. Sisu juhtimine toimub suurelt 9″ diagonaaliga puuteekraanilt.

Õnnestunud kinnitus lubab monitore paigaldada pea kõikide olemasolevate peatugede külge ning neid saab kasutada ka aktiivpeatugede korral.

Paigalduse käigus peidetakse kõik kaablid ning monitori teisaldamine on küll võimalik kuid aeganõudev.

Plaadilugejata mudel mängib USB’lt ja SD kaardilt kõiki enamlevinud formaate ja seda kuni FULL HD 1080p resolutsioonini välja. Monitoril on ka HDMI sisend, mis muuhulgas toetab ka MirrorLink funktsiooni ehk, ühendades vastava toega nutiseadme, (MHL kaabel ei kuulu komplekti) saab nutiseadme sisu kuvada suurel ekraanil.

Tänu RCA analoogsisenditele (üks taga, üks külje peal), saab ühendada nt Digi-TV tuuneri või signaali teisest monitorist, nt DVD’ga mudelist. Monitoril on ka RCA väljund mille abil saab signaali suunata teise monitori.

Kuigi monitoridel on sisseehitatud kõlarid ja ka FM saatja, on soovituslik juurde soetada juhtmevabad IR kõrvaklapid(IR saatja on sisseehitatud). Heli saab suunata ka auto AUX sisendisse.

KOOD: CE-9SHT

Hind: 240 

Monitoride komplekt (USB+DVD+klapid)

 

 

Kombineerides omavahel 2 erinevat kuid sama seeria monitori saad parimad omadused mõlemast. Üks mängib USB’lt kõiki digitaalseid faile, teine DVD plaate. Monitorid ühendatakse omavahel ning sama pilti saab soovi korral näidata samaaegselt mõlemas monitoris. Komplekt sisaldab 2 paari juhtmevabu kõrvaklappe!

Plaadilugejata mudel on puutepaneeliga ning mängib USB’lt ja SD kaardilt kõiki enamlevinud formaate ja seda kuni FULL HD 1080p resolutsioonini välja. Monitoril on ka HDMI sisend, mis muuhulgas toetab ka MirrorLink funktsiooni ehk, ühendades vastava toega nutiseadme, (MHL kaabel ei kuulu komplekti) saab nutiseadme sisu kuvada suurel ekraanil.

DVD mudel on plaadilugeja võrra paksem ning tema juhtimine toimub monitori ülaosas asuvatest nuppudest (kmpl-s on ka pult).

Mõlemad monitorid on 9″ ekraaniga ning õnnestunud kinnitus lubab monitore paigaldada pea kõikide olemasolevate peatugede külge (saab kasutada ka aktiivpeatugede korral).

Paigalduse käigus peidetakse kõik kaablid ning monitori teisaldamine on küll võimalik kuid aeganõudev.

Tänu HDMI + RCA analoogsisenditele (üks taga, üks külje peal), saab ühendada nt Digi-TV tuuneri või signaali teisest monitorist.

Monitoridel on ka sisseehitatud IR-saatja kõrvaklappidele, kõlarid ja ka FM saatja. Heli saab suunata ka auto AUX sisendisse.

KOOD: 9SHT+DVD+HP301

Hind: 544 

Monitor peatoe külge – USB / HDMI meelelahtus auto tagaistmel

 

Suur, 9″ diagonaaliga monitor kinnitub auto olemasolevate peatoe pulkade külge ning neid saab kasutada ka aktiivpeatugede korral.

Plaadilugejata mudel mängib kõiki enamlevinud formaate ja seda kuni FULL HD 1080p resolutsioonini välja. Monitoril on ka HDMI sisend, mis muuhulgas toetab ka MirrorLink funktsiooni ehk, ühendades vastava toega nutiseadme, (MHL kaabel ei kuulu komplekti) saab nutiseadme sisu kuvada suurel ekraanil.

Tänu RCA analoogsisenditele (üks taga, üks külje peal), saab ühendada nt Digi-TV tuuneri või signaali teisest monitorist, nt DVD’ga mudelist.

Sisu juhtimine toimub puuteekraanilt. Kuigi monitoridel on sisseehitatud kõlarid ja ka FM saatja, on soovituslik juurde soetada juhtmevabad IR kõrvaklapid(IR saatja on sisseehitatud).

KOOD: CE-9LHT
Korpuse värv: must, hall beez, pruun

Hind: 240 €

Monitor peatoe külge –  DVD meelelahtus auto tagaistmel

 

Suure, 9″ diagonaaliga monitor kinnitub auto olemasolevate peatoe pulkade külge ning neid saab kasutada ka aktiivpeatugede korral. Toode on universaalne ning seda kasutada kõikides autodes kus on peatoed traditsiooniliste metallist pulkadega.

DVD monitor autosse

DVD lugeja mängib nii plaate, kui lihtsaid AVI laiendis filme USB’lt.
Juhtimine toimub puldi ja nuppude abil, monitoril on ka 2 sisendit (üks taga, üks külje peal), kuhu saab ühendada nt Digi-TV tuuneri või signaali teisest monitorist. Samuti on monitoril AV väljund millega saab ühendada teise monitori.

Kõik võimalikud helivariandid

Kuigi monitoridel on sisseehitatud kõlarid ja ka FM saatja, on soovituslik juurde soetada juhtmevabad IR kõrvaklapid(IR saatja on sisseehitatud).
Tegemist on uue mudeliga, galeriis on mõned pildid veel vanemast monitorist (füüsiline kuju veidi erines).
KOOD: CE-91DVD

Hind: 240 

Monitor peatoe sisse

 

Tegemist on sama monitoriga mida müüme ka koos peatoega.

Antud monitor on mõeldud paigaldamiseks auto peatoe sisse. Kuna autode peatoed on muutunud üha kitsamaks siis tihti see ilma peatugesid ringi ehitamata ei ole teostatav. Sel juhul on võimalus peatugesid ümber ehitada. Monitori saab paigalada ka pinnapealselt või siis plastik kinnitusega mis paigaldatakse peatoe pulkade külge.

 • 7″ Digital-LCD 800x480px NTSC/PAL
 • 2 x AV sisend, ees kõrvaklapiväljund
 • IR-saatja kõrvaklappidele (A,B)
 • OSD menüü (Color/Contrast/Bright/Tint/Volume)
 • Mõõdud: 194 x 132 x 34mm
 • Värvivalik: must / hall / beež
KOOD: TH-870

Hind: 179 

Küsi pakkumist